kurs
Fra idé til forestilling
26. sep 2025 - 28. sep 2025
Furuflaten

Bli med på revykurs med instruktør Klaus Løkholm Bergli på Furuflaten, og få masse inspirasjon til oppstart av revy!
I helga skal vi kose oss på gulvet med improvisasjon, lek og karakterarbeid. Dere skal få flere verktøy som vil gjøre livet på scenen litt lettere.
Vi skal også sitte litt rundt bordet og snakke om, og jobbe med ulike måter å få ideene ned på papir, skrive dem, utvikle dem og til slutt spille dem.
Regner med det blir masse latter og forhåpentligvis drar dere hjem proppet med inspirasjon.
Datoene er 26. - 28. september.
Sted: Furustua på Furuflaten
Timeplan:
- Fredag 18.00 - 21.00
- Lørdag 11.00 - 18.00
- Søndag 11.00 - 15.00
Om instruktøren: Klaus Løkholm Bergli
Klaus Løkholm Bergli er fast ansatt skuespiller i Sadio Nor Teater. Klaus er utdannet ved The Commedia School i København, en Lecoq-basert skole. Etter endt utdannelse har han jobbet frilans i flere år, innen teater og sirkusteater, både i Norge og i Italia.
Klaus sin fysisk baserte utdannelse kommer tydelig til uttrykk når han spiller, både gjennom karakter- og maskespill. Klaus har i mange år hatt oppdrag som instruktør i HATS.
Kontaktperson HATS. Randi, randi@hats.no. Tlf 94163812
Påmeldingsfrist
23. sep
Instruktør

Klaus Løkholm Bergli